Nowoczesna, biurowa niszczarka Kobra 240.1 C2 ES

Proste w obsłudze oraz praktyczne urządzenie niszczące to obecnie standard wyposażenia, każdego nowoczesnego pomieszczenia biurowego. Niszczarki Kobra 240.1 C2 ES zostały stworzone do utylizacji dokumentów w małych i średnich firmach oraz instytucjach państwowych. Niewielkich rozmiarów 400x360x640 mm, zmieści się w każdym miejscu. Funkcjonalna obudowa szafkowa na kółkach umożliwia jej szybkie i łatwe przestawienie. Biurowa niszczarka Kobra 240.1 C2 ES posiada szczelinę niszczącą o szerokości 240 mm, w której precyzyjnie tnący mechanizm niszczy dokumenty wraz z zawartymi w nich metalowymi zszywkami oraz spinaczami na ścinki wielkości 1,9 x 15 mm oraz skruszy plastikowe karty upominkowe, bankomatowe lub lojalnościowe. Wszystkie dane osobowe, poufne oraz wrażliwe są doskonale zabezpieczone i niedostępne dla osób trzecich. Wszystkie ścinki gromadzone są w koszu o pojemności 40 L. Ta nowoczesna, biurowa niszczarka Kobra 240.1 C2 ES objęta jest dożywotnią gwarancją, a możesz ją zamówić na www.doniszczarki.pl.

Solidny, mocny silnik niszczarki Kobra 240.1 C2 ES

Niszczarka Kobra 240.1 C2 ES została wyposażona w wytrzymały i wyprodukowany z najlepszych komponentów silnik o mocy 500 W. Zapewnia on niezwykle ciche niszczenie, co jest bardzo pożądana cechą w warunkach biurowych. Biurowa niszczarka Kobra 240.1 C2 ES, którą znajdziesz na www.doniszczarki.pl, przeznaczona jest do nieprzerwanej pracy przez całą dobę. Dodatkowo posiada ona niezbędne zabezpieczenia, które skutecznie chronią silnik przed przegrzaniem.

Systemy przydatne w codziennej obsłudze niszczarki Kobra 240.1 C2 ES

Niszczarka Kobra 240.1 C2 ES posiada dwa bardzo przydatne systemy. Jednym z nich jest przyjazny dla środowiska Energy Smart, który pozwala na znaczną oszczędność energii elektrycznej. W momencie, kiedy niszczarka Kobra 240.1 C2 ES nie pracuje i przechodzi na tryb czuwania pobór mocy jest zerowy. Drugim bardzo przydatnym systemem jest AUTOMATIC REVERCE bezpiecznie wycofujący zaklinowane dokumenty w szczelinie niszczącej.